Licensed to Deerfield High School - WI HY-TEK's Meet Manager 4/10/2012 09:16 PM
                   Deerfield-Edgerton-Cambridge - 4/10/2012                    
                                   Deerfield                                   
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Wyman, Amber                 Deerfield              12.90      13.25   3 
  2 Collins, Megan               Deerfield              13.40      13.63   3 
  3 Rudolph, Anya                Cambridge              14.74      13.91   3 
  4 Kinney, Kylie                Deerfield              14.00      14.03   3 
  5 Jackson, Tory                Edgerton                          14.39   3 
  6 Klein, Tess                  Edgerton                          14.74   2 
  7 Wilson, Izzy                 Cambridge              18.24      15.24   2 
  8 Krause, Kaitlin              Edgerton                          15.44   1 
  9 Diaz, Yizel                  Edgerton                         x15.60   2 
 10 Rudoll, Kalli                Cambridge              18.24      15.65   3 
 11 Youngman, Aubrey             Edgerton                         x15.93   1 
 12 Olson, Jenna                 Edgerton                         x15.99   2 
 13 Wilson, Corrina              Edgerton                         x16.16   1 
 14 Castro, Cynthia              Edgerton                         x16.18   3 
 15 Golfinos, Athena             Cambridge              22.24     x16.28   2 
 16 Lawrence, Allie              Edgerton                         x16.30   2 
 17 Jeter, Sarah                 Edgerton                         x16.52   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Muth, Monica                 Cambridge              31.24      28.12   2 
  2 Wyman, Amber                 Deerfield                         29.00   3 
  3 Bierd, Terissa               Deerfield                         29.70   2 
  4 Lawrence, Abby               Edgerton                          30.24   3 
  5 Jarlsberg, Jazmynn           Cambridge              30.24      30.57   3 
  6 Jackson, Tory                Edgerton                          30.78   3 
  7 Hooker, Sydney               Deerfield                         31.08   3 
  8 Ritchie, Caitlin             Edgerton                          33.47   2 
  9 Barnes, Belle                Cambridge              32.24      34.46   2 
 10 Lawrence, Allie              Edgerton                         x35.60   2 
 11 Castro, Cynthia              Edgerton                         x36.01   2 
 12 Thompsen, Sarah              Cambridge              32.24     x38.06   3 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lawrence, Abby               Edgerton                        1:04.67   2 
  2 Eikland, Emily               Cambridge            1:09.14    1:07.99   2 
  3 Rudolph, Anya                Cambridge            1:30.14    1:08.04   2 
  4 Rick, Liza                   Deerfield            1:09.00    1:10.19   2 
  5 Ritchie, Caitlin             Edgerton                        1:12.84   2 
  6 Wilson, Corrina              Edgerton                        1:21.37   1 
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Chapados, Cassie             Edgerton                        2:56.78  
  2 Petrick, Ali                 Deerfield            2:55.00    3:05.81  
  3 Buday, Maggie                Cambridge            2:55.00    3:11.60  
  4 Forsting, Jessica            Edgerton                        3:15.56  
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hampton, Katie               Cambridge            6:03.00    6:03.25  
  2 Chapados, Cassie             Edgerton                        6:15.05  
  3 Ley, Maddy                   Cambridge            7:00.00    6:48.99  
  4 Forsting, Jessica            Edgerton                        6:51.97  
  5 Shelley, Mara                Deerfield            7:15.00    7:05.92  
  6 Marshall, Natalie            Cambridge            8:00.00    7:54.95  
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hampton, Katie               Cambridge                      13:05.25  
  2 Shelley, Mara                Deerfield                      15:15.77  
 
Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McCue, Nicole                Edgerton               18.10      18.79  
  2 Jolicouer, McKenzie          Edgerton               18.10      19.00  
  3 Roberts, Tia                 Deerfield                         20.98  
  4 Dawson, Kelly                Cambridge              21.24      22.40  
 
Girls 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McCue, Nicole                Edgerton                          58.92  
  2 Converse, Ellen              Edgerton                          59.22  
  3 Roberts, Tia                 Deerfield                       1:00.95  
  4 Hensel, Amy                  Cambridge            1:00.14    1:04.10  
  5 Dawson, Kelly                Cambridge            1:05.14    1:07.12  
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Deerfield  'A'                                      54.66      54.91  
  2 Cambridge  'A'                                    1:00.14      56.16  
  3 Edgerton  'A'                                                1:02.05  
  4 Cambridge  'B'                                    1:10.14   x1:04.84  
 
Girls 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Edgerton  'A'                                                2:04.68  
  2 Cambridge  'A'                                               2:11.45  
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Deerfield  'A'                                    5:00.00    5:01.97  
  2 Edgerton  'A'                                                5:03.17  
  3 Cambridge  'A'                                    5:37.00    5:36.67  
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cambridge  'A'                                   11:00.00   11:35.47  
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Muth, Monica                 Cambridge            5-02.00    5-00.00  
  2 Bierd, Terissa               Deerfield            5-00.00    4-10.00  
  2 Johnson, Megan               Edgerton                        4-10.00  
  4 Jolicouer, McKenzie          Edgerton                        4-04.00  
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rudolph, Anya                Cambridge            7-05.00    7-06.00  
  2 Jolicouer, McKenzie          Edgerton                        7-00.00  
  3 Rick, Liza                   Deerfield            7-00.00   J7-00.00  
  4 Olson, Jenna                 Edgerton                        6-06.00  
  5 Krause, Kaitlin              Edgerton                        6-00.00  
  5 Roberts, Tia                 Deerfield            6-00.00    6-00.00  
  7 Jeter, Sarah                 Edgerton                      xJ6-00.00  
  8 Norton, Beka                 Deerfield            6-00.00   J6-00.00  
 -- Youngman, Aubrey             Edgerton                             NH  
 -- Klein, Tess                  Edgerton                             NH  
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lawrence, Abby               Edgerton                       14-05.50  
  2 Wilson, Izzy                 Cambridge           13-00.00   13-04.00  
  3 McCue, Nicole                Edgerton                       13-03.00  
  4 Jackson, Tory                Edgerton                       12-05.00  
  5 Norton, Beka                 Deerfield           10-03.25   12-00.00  
  6 Diaz, Yizel                  Edgerton                      x11-10.00  
  7 Converse, Ellen              Edgerton                     xJ11-10.00  
  8 Thompsen, Sarah              Cambridge                      11-08.25  
  9 Tank, Katelyn                Cambridge           10-00.00   10-05.75  
 10 Marshall, Natalie            Cambridge                     x10-05.00  
 11 Wilson, Corrina              Edgerton                      x10-03.00  
 12 Lawrence, Allie              Edgerton                      x10-01.00  
 -- Rudoll, Kalli                Cambridge                            ND  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bierd, Terissa               Deerfield           30-10.00   30-02.00  
  2 Wilson, Izzy                 Cambridge           27-00.00   28-01.50  
  3 Barnes, Belle                Cambridge                      23-11.50  
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hooker, Sydney               Deerfield           27-07.00   28-00.50  
  2 Johnson, Megan               Edgerton                       25-04.00  
  3 Conrad, Falan                Cambridge           25-00.00   25-03.50  
  4 Wileman, Haley               Edgerton                       25-02.00  
  5 Norton, Beka                 Deerfield           24-03.00   25-01.00  
  6 Wilson, Izzy                 Cambridge           26-00.00   24-03.00  
  7 Youngman, Aubrey             Edgerton                       22-10.50  
  8 Rudoll, Kalli                Cambridge           21-00.00   21-06.00  
  9 Tank, Katelyn                Cambridge           20-00.00  x19-03.50  
 10 Williams, Domonique          Edgerton                      x19-01.00  
 11 Sturcova, Liz                Deerfield           19-10.00   18-04.00  
 12 Castro, Cynthia              Edgerton                      x17-04.50  
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Norton, Beka                 Deerfield              82-07      81-02  
  2 Johnson, Megan               Edgerton                          76-01  
  3 Hooker, Sydney               Deerfield              80-09      75-06  
  4 Conrad, Falan                Cambridge              79-00      71-10  
  5 Wileman, Haley               Edgerton                       64-05.50  
  6 Hensel, Amy                  Cambridge                         57-08  
  7 Williams, Domonique          Edgerton                          54-10  
  8 Sturcova, Liz                Deerfield                         52-07  
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Resnick, Alex                Cambridge              12.24      11.59   4 
  2 Garlewski, John              Cambridge              12.74      11.65   3 
  3 Grams, Jacob                 Edgerton               12.00      11.86   4 
  4 Musa, Vince                  Deerfield              12.00      11.97   4 
  5 Williams, Ricky              Edgerton               12.11      12.16   4 
  6 Nebel, Eric                  Deerfield              12.56      12.28   4 
  7 Smith, Dakota                Cambridge              14.24      12.41   3 
  8 Carpenter, Tanner            Cambridge              13.74     x12.43   3 
  9 Grauvogl, Forrest            Edgerton                          12.48   1 
 10 Woodford, Aric               Deerfield                         12.54   2 
 11 Samuelson, Cole              Edgerton               13.00     x12.64   3 
 12 Garrity, Tyler               Edgerton               14.10     x12.67   3 
 13 Williams, Diante             Edgerton               12.55     x12.70   4 
 14 Seibert, Nick                Edgerton               12.50     x12.74   4 
 15 Schmidt, Alex                Edgerton                         x12.79   2 
 16 Kruckenberg, Kaleb           Edgerton                         x13.13   2 
 17 Heil, Jared                  Edgerton                         x13.18   2 
 18 Moody, Jeremiah              Cambridge              14.54     x13.54   2 
 19 Hewitt, Jake                 Deerfield              13.93     x14.29   3 
 20 Wollaeger, Gus               Cambridge              16.24     x14.46   2 
 21 Mares, Miguel                Cambridge              18.24     x15.09   2 
 22 Jacobson, Noah               Cambridge              15.24     x16.48   2 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Resnick, Alex                Cambridge              24.74      24.53   4 
  2 Linsley, Peter               Edgerton               24.00      25.40   4 
  3 Robinson, Jacob              Cambridge              26.24      25.74   3 
  4 Ball, Connor                 Cambridge              25.74      26.05   4 
  5 Behm, Brydon                 Cambridge              25.74     x26.22   3 
  6 Smith, Dakota                Cambridge              27.24     x26.90   3 
  7 Musa, Vince                  Deerfield                         27.06   1 
  8 Fox, James                   Edgerton               24.00      27.37   4 
  9 Schmidt, Alex                Edgerton               25.00      27.44   4 
 10 Farnsworth, Colin            Deerfield                         27.49   4 
 11 Garrity, Tyler               Edgerton               27.00     x27.62   3 
 12 Gesteland, Bailey            Deerfield                         27.89   1 
 13 Weger, Tom                   Edgerton                         x28.19   1 
 14 Kruckenberg, Kaleb           Edgerton                         x28.48   2 
 15 Resnick, Michael             Cambridge              30.24     x28.66   2 
 16 Schuler, Colton              Cambridge              27.24     x28.84   2 
 17 Boyd, Aaron                  Edgerton               26.00     x29.64   3 
 18 Heil, Jared                  Edgerton                         x30.96   1 
 19 Tolmie, Erik                 Deerfield                        x32.16   2 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Resnick, Alex                Cambridge              54.64      54.99   3 
  2 Roberts, Peter               Deerfield              57.00      56.97   3 
  3 Hackner, Chase               Edgerton               57.00      59.22   3 
  4 Grauvogl, Forrest            Edgerton               56.00    1:00.21   3 
  5 Owens, Shaun                 Cambridge            1:00.14    1:01.04   2 
  6 Fox, James                   Edgerton               56.60    1:01.69   3 
  7 Frey, Tyler                  Cambridge              59.14    1:02.03   2 
  8 Collar, Nick                 Deerfield            1:03.00    1:02.48   2 
  9 Moody, Jeremiah              Cambridge            1:20.14   x1:02.91   1 
 10 Williams, Diante             Edgerton               59.00   x1:03.19   3 
 11 Resnick, Michael             Cambridge            1:10.14   x1:03.53   2 
 12 Spaanem, Kyle                Cambridge            1:30.14   x1:05.88   1 
 13 Jensen, Will                 Edgerton                       x1:07.11   1 
 14 Killen, Matt                 Cambridge            1:15.14   x1:08.49   1 
 15 Wollaeger, Gus               Cambridge            1:05.14   x1:08.81   2 
 
Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barnes, Jake                 Cambridge            2:14.00    2:14.24  
  2 Lund, Dylan                  Cambridge            2:20.00    2:17.59  
  3 Woodford, Aric               Deerfield            2:18.00    2:19.27  
  4 Owens, Shaun                 Cambridge            2:21.00    2:21.91  
  5 Davis, Beau                  Edgerton                        2:22.27  
  6 Vogel, Fritz                 Deerfield            2:19.00    2:23.36  
  7 Delany, Quinn                Deerfield            2:21.00    2:24.30  
  8 Holland, Robert              Deerfield            2:27.00   x2:25.29  
  9 Van Wettering, Chad          Deerfield            2:23.17   x2:28.18  
 10 Frey, Tyler                  Cambridge            2:25.00   x2:29.61  
 11 Heil, Jared                  Edgerton                        2:31.69  
 12 Klubertanz, Mark             Edgerton                        2:32.26  
 13 Kubitz, Tyler                Deerfield            2:25.00   x2:33.42  
 14 Schuler, Colton              Cambridge            2:30.00   x2:40.02  
 15 Spaanem, Kyle                Cambridge            2:50.00   x2:49.46  
 16 Salvo, Jeff                  Deerfield            2:48.21   x2:55.19  
 17 Skudlarek, Mason             Cambridge            2:30.00   x3:05.02  
 18 Hampton, Chad                Cambridge            2:50.00   x3:05.73  
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barnes, Jake                 Cambridge            5:15.00    5:06.84  
  2 Holland, Robert              Deerfield            5:15.70    5:12.54  
  3 Lund, Dylan                  Cambridge            5:30.00    5:17.46  
  4 Boyd, Aaron                  Edgerton                        5:32.72  
  5 Kornelsen, Luke              Deerfield            5:30.02    5:41.63  
  6 Weger, Tom                   Edgerton                        5:43.66  
  7 Skudlarek, Mason             Cambridge            5:55.00    5:45.59  
  8 Jacobson, Jeremy             Cambridge            7:00.00   x5:52.88  
  9 Klubertanz, Mark             Edgerton                        5:57.66  
 10 Hataj, Jason                 Edgerton                       x6:11.43  
 11 Hampton, Chad                Cambridge            7:30.00   x6:13.62  
 12 Holland, Ricky               Deerfield            6:23.74    6:16.09  
 13 Anderson, Ben                Cambridge            7:30.00   x6:17.53  
 14 Salvo, Jeff                  Deerfield            6:40.00   x6:19.39  
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Roberts, Peter               Deerfield           11:48.00   11:48.00  
  2 Kornelsen, Luke              Deerfield                      12:10.64  
  3 Jacobson, Jeremy             Cambridge           12:18.00   12:23.13  
  4 Hataj, Jason                 Edgerton                       13:04.17  
  5 Skerchly, Hubert             Edgerton                       13:14.42  
 
Boys 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Feit, Mitch                  Deerfield              17.25      16.63  
  2 Converse, Adam               Edgerton               17.10      17.97  
  3 Mancheski, Bryce             Deerfield              18.79      18.64  
  4 Bedward, Aaron               Deerfield              19.60      19.93  
  5 Ray, Dalton                  Edgerton               19.00      20.24  
 
Boys 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Feit, Mitch                  Deerfield              48.00      45.46  
  2 Mancheski, Bryce             Deerfield              45.66      47.46  
  3 Converse, Adam               Edgerton               46.90      49.65  
  4 Bedward, Aaron               Deerfield              52.00      50.33  
  5 Ray, Dalton                  Edgerton               49.00      53.00  
  6 Williams, Diante             Edgerton               49.00      55.06  
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Edgerton  'A'                                                  48.35  
  2 Deerfield  'A'                                      49.43      50.69  
  3 Cambridge  'A'                                      59.14      53.12  
 
Boys 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Deerfield  'A'                                    1:45.00    1:46.16  
 -- Edgerton  'A'                                                     DQ  
 -- Cambridge  'A'                                    1:42.00         DQ  
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Edgerton  'A'                                                3:52.05  
  2 Cambridge  'A'                                    3:45.00    3:52.15  
  3 Deerfield  'A'                                    3:48.65    3:53.02  
  4 Deerfield  'B'                                              x4:19.20  
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Edgerton  'A'                                                9:33.93  
  2 Deerfield  'A'                                    9:15.07    9:44.03  
  3 Cambridge  'A'                                   10:10.00   11:04.73  
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Garlewski, John              Cambridge            5-00.00    5-02.00  
  2 Williams, Ricky              Edgerton                        5-00.00  
  3 Mancheski, Bryce             Deerfield                       4-10.00  
  4 Fox, James                   Edgerton                       J4-10.00  
  5 Kornelsen, Seth              Deerfield            4-08.00   J4-10.00  
  6 Jensen, Matt                 Deerfield            5-00.00    4-08.00  
  7 Klubertanz, Mark             Edgerton                       J4-08.00  
  8 Van Wettering, Chad          Deerfield            4-08.00   x4-06.00  
 -- Heil, Jared                  Edgerton                             NH  
 -- Jensen, Will                 Edgerton                             NH  
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Collar, Nick                 Deerfield           10-00.00   11-00.00  
  2 Cleveland, Cason             Edgerton                      J11-00.00  
  3 Parker, Mitch                Cambridge            9-00.00    9-06.00  
  4 Owens, Shaun                 Cambridge           10-00.00   J9-06.00  
  5 Schmidt, Alex                Edgerton                        9-00.00  
  6 Vogel, Fritz                 Deerfield            9-00.00   J9-00.00  
  7 Samuelson, Cole              Edgerton                       J9-00.00  
  8 Jensen, Matt                 Deerfield                       8-06.00  
  9 Tolmie, Erik                 Deerfield                      x8-00.00  
 10 Robinson, Jacob              Cambridge            7-00.00    7-00.00  
 -- Jacobson, Noah               Cambridge            7-00.00         NH  
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Linsley, Peter               Edgerton                       18-02.50  
  2 Schmidt, Alex                Edgerton                       17-07.00  
  3 Musa, Vince                  Deerfield           17-09.50   17-05.50  
  4 Seibert, Nick                Edgerton                       17-04.50  
  5 Gesteland, Bailey            Deerfield           16-11.00   16-10.25  
  6 Feit, Mitch                  Deerfield           16-04.75   16-08.50  
  7 Robinson, Jacob              Cambridge                      16-00.00  
  8 Smith, Dakota                Cambridge                      15-09.00  
  9 Grauvogl, Forrest            Edgerton                      x15-08.00  
 10 Moody, Jeremiah              Cambridge                      15-03.50  
 11 Kornelsen, Seth              Deerfield           14-00.00  x14-09.00  
 12 Schuler, Colton              Cambridge                     x14-08.00  
 13 Hewitt, Jake                 Deerfield                     x14-00.50  
 14 Mares, Miguel                Cambridge                     x12-10.00  
 15 Killen, Matt                 Cambridge           13-00.00  x12-04.25  
 16 Jacobson, Noah               Cambridge                     x11-09.25  
 17 Punzel, Mercades             Cambridge                      x9-00.00  
 -- Williams, Diante             Edgerton                             ND  
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Musa, Vince                  Deerfield           38-05.00   36-05.75  
  2 Kruckenberg, Kaleb           Edgerton                       34-07.00  
  3 Converse, Adam               Edgerton                       34-01.00  
  4 Holland, Robert              Deerfield           33-00.00   33-09.50  
  5 Farnsworth, Colin            Deerfield           32-09.75   32-02.00  
  6 Garrity, Tyler               Edgerton                       28-07.00  
  7 Jacobson, Noah               Cambridge                      25-02.00  
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Learn, Connor                Edgerton                       41-04.00  
  2 Nelson, Austin               Cambridge                      39-11.00  
  3 Hackner, Chase               Edgerton                       35-07.00  
  4 Pospichal, Levi              Deerfield           38-06.00   35-00.00  
  5 Plautz, Jimmie               Edgerton                      x33-05.00  
  6 Grams, Jacob                 Edgerton                      J33-05.00  
  7 Ray, Dalton                  Edgerton                      x32-10.00  
  8 Knipfer, Eric                Deerfield           33-00.00   32-01.00  
  9 Graffin, Cody                Deerfield           31-00.00   31-06.50  
 10 Radtke, Adrian               Edgerton                      x29-04.00  
 11 Ball, Connor                 Cambridge                      29-03.00  
 12 Smith, Dakota                Cambridge                      28-09.50  
 12 Delany, Quinn                Deerfield           28-11.00  x28-09.50  
 14 Moen, Josh                   Deerfield           25-05.00  x26-08.00  
 15 Mares, Miguel                Cambridge                     x23-11.00  
 16 Punzel, Mercades             Cambridge                     x20-01.50  
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nelson, Austin               Cambridge             135-00     126-00  
  2 Learn, Connor                Edgerton                         113-00  
  3 Pospichal, Levi              Deerfield             102-00  103-01.50  
  4 Plautz, Jimmie               Edgerton                          91-06  
  5 Graffin, Cody                Deerfield              84-00      81-04  
  6 Ray, Dalton                  Edgerton                          80-04  
  7 Jensen, Matt                 Deerfield                      80-03.50  
  8 Kruckenberg, Kaleb           Edgerton                         x79-05  
  9 Radtke, Adrian               Edgerton                         x78-05  
 10 Van Wettering, Chad          Deerfield                        x75-03  
 11 Salvo, Jeff                  Deerfield                     x73-06.50  
 12 Mares, Miguel                Cambridge              80-00      71-04  
 13 Converse, Adam               Edgerton                      x70-02.50  
 14 Punzel, Mercades             Cambridge              40-00      60-01  
 15 Moen, Josh                   Deerfield              70-00     x51-02  
 -- Knipfer, Eric                Deerfield              76-05         ND